Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Danuta Holecka w kapitule nagrody NBP dla dziennikarzy ekonomicznych

Danuta Holecka dołączyła w kapitule m.in. do Michała Karnowskiego i Krzysztofa Skowrońskiego (screen: Wiadomosci.tvp.pl)

Do kapituły Konkursu im. Władysława Grabskiego dla dziennikarzy ekonomicznych dołączyła szefowa "Wiadomości" TVP Danuta Holecka. 

W skład kapituły wchodzą także: profesor nauk ekonomicznych i były rektor SGH Adam Budnikowski, ekonomistka profesor Szkoły Głównej Handlowej Marta Kightley, prawnik i członek Rady Polityki Pieniężnej Rafał Sura, prezes Polskiej Agencji Prasowej Wojciech Surmacz, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich Krzysztof Skowroński, publicysta "Sieci" (Fratria) Michał Karnowski i redaktor naczelny "Gazety Bankowej" (Fratria) Maciej Wośko. Wszyscy byli w kapitule w ubiegłym roku (byli w niej także: ekonomistka dr Renata Wojciechowska z SGH oraz profesor SGH i były przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski).

Jak informuje Narodowy Bank Polski na swojej stronie internetowej, "kapitułę konkursu tworzą wybitni eksperci i komentatorzy ekonomiczni". Nagrodą główną (zostanie przyznana po raz 17.) jest 30 tys. zł i tytuł Dziennikarza Ekonomicznego 2019 roku za najlepsze publikacje o tematyce ekonomicznej. Do konkursu można zgłaszać publikacje prasowe (w tym internetowe), materiały radiowe i telewizyjne w języku polskim i angielskim. Termin składania prac upływa 30 września.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 18.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.