Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były prezes Radia Poznań i PFN ma posadę w jednej ze spółek Grupy Lotos

Filip Rdesiński do końca czerwca był prezesem Polskiej Fundacji Narodowej (screen: YouTube/TVP Info)

Filip Rdesiński, były prezes Radia Poznań i Polskiej Fundacji Narodowej, został wiceprezesem jednej ze spółek Grupy Lotos.

”Gazeta Wyborcza” podała, że Rdesiński objął stanowisko wiceprezesa Lotos Terminale, spółki zajmującej się magazynowaniem i dystrybucją paliw. Rdesiński pod koniec czerwca 2019 roku zrezygnował z funkcji prezesa Polskiej Fundacji Narodowej, do której przeszedł w lipcu 2018 roku z Radia Poznań. Regionalną rozgłośnią kierował od marca 2016 roku. Z radia zwolnił doświadczonych dziennikarzy, m.in. Agnieszkę Gulczyńską i Wojciecha Biedaka. Rdesiński wcześniej pracował m.in. w "Gazecie Polskiej" i serwisie Niezalezna.pl. W 2011 roku kandydował z listy Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu – nie dostał się do parlamentu.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 16.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.