Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Sitek pracuje w redakcji publicystyki TAI

Łukasz Sitek pracuje obecnie w redakcji publicystyki TAI (screen Tvp.info)

Łukasz Sitek odszedł z TVP 3 Gdańsk i pracuje obecnie w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Telewizji Polskiej w Warszawie - wynika z naszych informacji.

Łukasz Sitek w TAI jest dziennikarzem redakcji publicystyki. Nie pojawia się jednak na wizji.

Sitek zasłynął z przeprowadzania stronniczych sond ulicznych dla TVP Info. W lutym 2018 roku "Gazeta Wyborcza" opisała, jak wyglądający na nietrzeźwego Łukasz Sitek w pociągu miał grozić mundurowym i pracownikom PKP Intercity, że ich "załatwi", pokazując legitymację dziennikarską TVP. Dziennikarz został oskarżony o znieważenie funkcjonariuszy publicznych będących na służbie (policjanta i dwóch funkcjonariuszy SOK) i publiczne znieważenie osoby - kierownika pociągu.

Pod koniec czerwca w TVP 3 Gdańsk miał zadebiutować program Łukasza Sitka, ale nie doszło do tego. Wcześniej Sitek był jednym z prowadzących "Pomorze samorządowe" i reporterem "Panoramy" w TVP 3 Gdańsk.

(KOZ, 13.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.