Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Lewandowski promuje sklep internetowy Huawei

Robert Lewandowski jest ambasadorem marki Huawei (screen: Youtube.com/Huawei Mobile Poland)

Koncern Huawei otwiera oficjalny sklep internetowy – Huawei.pl. Jego start wsparty jest kampanią reklamową z udziałem piłkarza Roberta Lewandowskiego, ambasadora marki.

Huawei.pl zostanie uruchomiony 19 września. W kampanii promującej sklep koncern zachęca konsumentów, aby zapisać się na firmowy newsletter (osoby, które dokonają tego przed otwarciem sklepu, otrzymają zniżki na produkty marki).

"Sklep internetowy jest naturalnym krokiem w rozwoju naszej firmy. W grudniu zeszłego roku otworzyliśmy oficjalny sklep Huawei w warszawskiej Arkadii, a dzięki Huawei.pl możemy docierać do klientów w całej Polsce, bez ograniczeń geograficznych czy czasowych" - komentuje Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający w Huawei CBG Polska.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 12.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.