Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Jankowski i Magdalena Ogórek w Programie I Polskiego Radia

Magdalena Ogórek i Grzegorz Jankowski będą prowadzić programy w radiowej Jedynce (screen Polsatnews.pl)

Dyrektor programowy Superstacji Grzegorz Jankowski dołączył do grona gospodarzy "Sygnałów dnia" w Programie I Polskiego Radia. Współpracę z Jedynką rozpoczęła również Magdalena Ogórek z TVP Info.

Grzegorz Jankowski prowadzi rozmowy w ramach "Sygnałów dnia". Ma być ich gospodarzem co środa. Z kolei w czwartki Henryka Szrubarza z Jedynki w tej roli zastąpił Krzysztof Świątek, szef publicystyki Polskiego Radia 24. Z gośćmi w ramach audycji w pozostałe dni tygodnia rozmawiają Katarzyna Gójska i Piotr Gociek.

Grzegorz Jankowski pozostaje prowadzącym poniedziałkowe poranki w Polskim Radiu 24. W tej stacji ma również audycję "Świat 24" z Grzegorzem Adamczykiem, zastępcą dyrektora programowego i szefem newsroomu Superstacji. W Polsat News jest autorem programu "Punkt widzenia".

Z kolei Magdalena Ogórek w środę zadebiutowała jako prowadząca "Rozmowę dnia" w magazynie Jedynki "W samo południe". W TVP Info współprowadzi z Jackiem Łęskim "Studio Polska" i jest jedną z gospodarzy "O co chodzi?".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 12.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.