Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mniej cyklicznych formatów wideo w serwisie Wyborcza.pl

W serwisie Wyborcza.pl nadal oglądać można rozmowy Doroty Wysockiej-Schnepf (screen Wyborcza.pl)

Wyborcza.pl produkuje obecnie mniej cyklicznych formatów wideo niż przed wakacjami. Szefostwo serwisu informuje, że trwają prace nad nowymi programami.

Obecnie premierowo udostępniane są programy Justyny Dobrosz-Oracz i Doroty Wysockiej-Schnepf, a także "Turnau na niedzielę" Jana Turnaua. – Wybraliśmy te formaty, które nasi użytkownicy najchętniej oglądają i w nie inwestujemy – wyjaśnia Aleksandra Sobczak, która kieruje serwisem Wyborcza.pl od końca maja. – Mamy w planach nowe rzeczy, ale jeszcze pracujemy nad koncepcją, więc nie chcemy o tym opowiadać – mówi.

Wyborcza.pl nie kontynuuje już takich programów, jak m.in. "Para polityczna" Romana Imielskiego, "Pokój nauczycielski" Olgi Woźniak czy "Prasowanie" Dominiki Wielowieyskiej. Ich ostatnie wydania pojawiły się przed wakacjami. Wcześniej zrezygnowano np. z "Degustacji" Agnieszki Kozak i "Crash testu" Dominiki Wielowieyskiej.

Portal Gazeta.pl, również należący do Agory, obecnie realizuje 18 formatów wideo.

(KOZ, 11.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.