Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

UPCeusz to brand hero UPC Polska

W kampanii promowane są nowe pakiety usług UPC Polska (fot. materiały prasowe)

Operator kablowy UPC Polska wybrał w przetargu na kompleksową obsługę reklamową agencję K2 (Grupa K2). Pierwszym wspólnym działaniem jest kampania reklamowa, w której brand hero został UPCeusz.

"Stworzyliśmy bohatera, który nie tylko w pełni uosabia wartości marki UPC, ale wzmacnia jej tożsamość, budując bardziej osobistą i emocjonalną więź z konsumentami" - informuje w komunikacie prasowym Filip Szperl, dyrektor kreatywny agencji K2. W kampanii reklamowej promowane są nowe pakiety usług UPC Polska. Działania prowadzone są w telewizji, radiu, internecie, obejmują outdoor i niestandardowe akcje w przestrzeni miejskiej oraz materiały POS (ulotki, plakaty, roll-upy). Komunikację uzupełniają aktywności w mediach społecznościowych i współpraca z influencerami.

UPC podpisało z K2 umowę na czas nieokreślony. Agencja reklamowa odpowiada za strategię, ideę kreatywną i realizację wszystkich działań reklamowych promujących platfor cyfrową UPC w Polsce. Za zakup mediów do kampanii realizowanych przez K2 odpowiada dom mediowy Media Direction OMD.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 09.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.