Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Wasielewski przestaje być prezesem Radia Gdańsk

Dariusz Wasielewski prezesem Radia Gdańsk został w czerwcu 2018 roku (fot. Pixaby.com)

Dariusz Wasielewski rezygnuje ze stanowiska prezesa Radia Gdańsk - dowiedział się ”Presserwis”.

Z naszych informacji wynika, że Wasielewski w czwartek złożył rezygnację z dniem 15 września. Od 1 września - w wyniku zmian w strukturze Radia Gdańsk - przestał być redaktorem naczelnym stacji. Funkcję tę pełni teraz dyrektor programowy rozgłośni Michał Rzepiak, który jest też prokurentem spółki.

Wyborem nowego prezesa Radia Gdańsk ma się zająć Rada Mediów Narodowych podczas posiedzenia, które zostało zwołane na czwartek 12 września.

Dariusz Wasielewski prezesem Radia Gdańsk został w czerwcu 2018 roku. W tym czasie m.in. zdecydował o rozwiązaniu umów z czołowymi dziennikarzami stacji Agnieszką Michajłow i Jackiem Naliwajkiem (formalnie rozstali się za porozumieniem stron).

Dariusz Wasielewski był już prezesem Radia Gdańsk w latach 2006-2011. W latach 2002-2006 był rzecznikiem prasowym NSZZ ”Solidarność”. Pracował m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Tygodniku Gdańskim" i "Dzienniku Bałtyckim".

Z Wasielewskim nie udało się nam skontaktować.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 06.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.