Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mikołaj Wójcik szefem mediów Legii Warszawa

Mikołaj Wójcik kibicuje Legii Warszawa od 35 lat (fot. materiały prasowe)

Mikołaj Wójcik, dotychczas szef działu politycznego "Faktu", dołączył do Legii Warszawa, gdzie będzie kierował klubowymi mediami.

- W dziennikarstwie politycznym spędziłem 20 lat. Ja się zmieniłem, bo zdobyłem ogromne doświadczenie. Polityka się zmieniła, bo staje się coraz bardziej brutalna a coraz mniej merytoryczna. I nasze drogi się rozeszły. Nigdy nie zamierzałem się zapisywać do któregokolwiek z okopów. W kilka dni od ogłoszenia mojego rozstania z "Faktem" dostałem kilka bardzo atrakcyjnych ofert, ale żadna nie miała szans w starciu z propozycją pracy dla Legii. To klub, któremu kibicuje od 35 lat i ta praca jest dla mnie spełnieniem marzeń – mówi Mikołaj Wójcik.

W Legii Mikołaj Wójcik będzie zarządzał zespołem medialnym, rozwijał produkcję treści klubowych i nadzorował ich dystrybucję, zarówno w kanałach własnych (strona internetowa, aplikacja i media społecznościowe), jak i zewnętrznych.

Mikołaj Wójcik z "Faktem" związany był od 2011 roku. Wcześniej pracował w "Dzienniku Gazecie Prawnej", w którym kierował działem krajowym, a także w "Dzienniku", "Wprost" i "Naszym Dzienniku".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 05.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.