Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Pol partnerem w Sport Brokers

Michał Pol był wcześniej związany z RASP, gdzie był dyrektorem segmentu sportowego (fot. materiały prasowe)

Michał Pol, były dyrektor segmentu sportowego RASP, został partnerem agencji marketingu sportowego Sport Brokers (Grupa Arskom).

Agencja Sport Brokers została powołana w marcu tego roku. Reprezentuje Grzegorza Krychowiaka i Jerzego Dudka, a także dziennikarzy sportowych m.in. Krzysztofa Stanowskiego, Mateusza Borka, Andrzeja Twarowskiego, a także samego Pola. Spółka obsługuje też media sportowe. 

- Nie odchodzę z dziennikarstwa, do końca roku prowadzę Misję Futbol w Onecie oraz do końca świata własny kanał na YouTubie - informuje "Presserwis" Pol.

W oficjalnym komunikacie dodaje: "Dziennikarz dzisiaj nie musi być związany z tradycyjnym medium. Najważniejsze, żeby był blisko swoich odbiorców. Czerpię wielką radość z tworzenia swojego kanału YouTube i stałego wchodzenia w interakcję z moimi widzami". 

Marek Buklarewicz, partner zarządzający Sport Brokers pytany przez nas, czym zajmować się będzie Pol napisał w e-mailu: "Mamy wspólny plan budowy spółki, łącznie z objęciem udziałów. Najważniejszą rolą Michała jest wsparcie swoją pasją i doświadczeniem zespoły i spółki w całej grupie, ale też wsparcie twórców internetowych w kreacji jakościowych i angażujących treści".

W poniedziałek Pol przestał pełnić rolę dyrektora segmentu sportowego RAS Polska. Wcześniej przez kilka lat był redaktorem naczelnym "Przeglądu Sportowego".

(PD, 04.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.