Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Opyrchał za Roberta Karpowicza w "Lepszej połowie dnia" RMF FM

W RMF FM startuje jesienna ramówka (screen Instagram/radio_rmffm)

W jesiennej ramówce RMF FM "Lepszą połowę dnia" poprowadzi Jacek Tomkowicz w duecie z Mateuszem Opyrchałem. Ten ostatni zastąpił Roberta Karpowicza, który z końcem sierpnia rozstał się ze stacją.

"Lepsza połowa dnia" nadawana jest od poniedziałku do piątku w godz. 14-18. Tomkowiczowi i Opyrchałowi będzie towarzyszyła Gorąca Sekretarka, która będzie rozmawiała ze słuchaczami. 

Jesienna ramówka RMF FM rozpoczyna się o 5.30 cyklem "Wstawaj, szkoda dnia", a w nim pojawi się m.in. felieton Tomasza Olbratowskiego i "Poranna rozmowa" Roberta Mazurka. Od poniedziałku do piątku audycje poprowadzą również: Marcin Zaborski ("Popołudniowa Rozmowa Dnia"), Darek Maciborek ("Poplista notowanie" i "Poplista Plus"), Marcin Jędrych i Krzysztof Urbaniak ("Wszystko w Temacie"). W tygodniu pojawią się także audycje: "RMF do samochodu" i "Dobranocka".

Daniel Dyk poprowadzi "Byle do piątku", jednak w piątki gospodynią programu będzie Aleksandra Filipek. Filipek poprowadzi także sobotnią audycję "Co ludzie powiedzą" i niedzielną "Lepiej być nie może". 

W weekend nadawane będą: "Kawałek weekendu" (Krzysztof Urbaniak), "Disco" (DJ Jędrych), "Rockandrollowa historia świata" (Marcin Jędrych i Marek Piekarczyk), "Dobra nocka w RMF FM z Marcinem Jędrychem".

RMF FM w fali maj-lipiec drugi raz w historii osiągnęło 28,2 proc. udziału w czasie słuchania. To najlepszy wynik rozgłośni, od kiedy prowadzone jest badanie Radio Track, czyli od 2001 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 02.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.