Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe programy, prowadzący i konkurs od września w Radiu Złote Przeboje

Maciej Jednoralski poprowadzi rozrywkowe popołudnie w soboty i niedziele od 14 do 19 (fot. materiały prasowe)

We wrześniu na antenie Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory) zadebiutuje nowy prowadzący Maciej Jednoralski. Nową audycję będzie miała Marzena Rogalska, w radiu pojawi się też konkurs z wiedzy muzycznej.

Maciej Jednoralski poprowadzi popołudniową audycję rozrywkową (audycja nie ma jeszcze nazwy) w soboty i niedziele od 14 do 19. Natomiast Marzena Rogalska w programie "Rogalska i spółka" zaprosi dwoje gości, którzy zmierzą się w konkursach z wiedzy muzycznej. Audycja będzie emitowana w niedziele od 11 do 14. W pierwszym odcinku 8 września gośćmi Rogalskiej będą Maciej Kurzajewski i Marta Manowska.

W konkursie "Gra na czas" (od poniedziałku do piątku od 9 do 18) słuchacze będą odpowiadać na muzyczne pytania. Do wygrania trzy razy dziennie będzie nagroda w wysokości 1 tys. zł.

Po wakacyjnej przerwie do ramówki powróci "Najlepszy weekend" Odety Moro - w soboty od 11 do 14.

Z badania Radio Track wynika, że w fali maj-lipiec Radio Złote Przeboje osiągnęło 3 proc. udziału w czasie słuchania. Rok wcześniej w tym samym okresie rozgłośnia miała 3,1 proc. udziału.

(JSX, 30.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.