Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

LifeTube i agencja Słucham stworzyli sieć twórców podcastów

LifeTube i Słucham zapowiadają m.in. tworzenie podcastów dla marek (fot. materiały prasowe)

Sieć partnerska LifeTube nawiązała współpracę z agencją Słucham (specjalizuje się w rozwiązaniach wykorzystujących podcasty i obsłudze menedżerskiej twórców) – stworzyli sieć twórców podcastów.

W ramach strategicznej współpracy LifeTube i Słucham oferują agencjom reklamowym i mediowym realizację kampanii z podcasterami. W ofercie są zarówno kampanie z podcasterami, jak i kompleksowe realizacje z udziałem influencerów tworzących na różnych platformach. LifeTube i Słucham będą też tworzyć podcasty dla marek.

LifeTube wspiera też youtuberów chcących tworzyć podcasty - zapewnia im management, doradztwo, wsparcie techniczne i produkcyjne, w tym audioroom do nagrywania dźwięku. Sieć partnerska ma już w portfolio twórców internetowych, którzy poza prowadzeniem kanałów na YouTube robią podcasty - są to m.in. Karolina Sobańska, Remigiusz Maciaszek ("Rock i Borys"), Joanna Okuniewska ("Ja i moje przyjaciółki idiotki", "Tu Okuniewska") czy Justyna Mazur ("Pogadajmy o życiu" i "Piąte: nie zabijaj").

(IKO, 30.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.