Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Tomczyk, prezes K2 Internet SA, zrezygnował z pełnienia funkcji

Tomasz Tomczyk z agencją K2 związany był od początku jej istnienia (fot. materiały prasowe)

Tomasz Tomczyk, wieloletni prezes K2 Internet SA, zrezygnował w piątek z pełnienia tej funkcji.

Tomczyk z agencją K2 związany był od początku jej istnienia. Swoją decyzję uzasadnia sprawami osobistymi i nie zdradza dalszych planów zawodowych.

Przez najbliższe trzy miesiące na stanowisku prezesa zarządu Grupy K2 zastąpi go wiceprzewodniczący, Janusz Żebrowski, założyciel i główny udziałowiec (84 proc.), a także były prezes agencji. Żebrowski w 2017 roku zainwestował w markę rowerową Antymateria. Na razie nie ma informacji, kto docelowo zastąpi Żebrowskiego na stanowisku - czy będzie prowadzona rekrutacja, czy tez planowany jest awans wewnętrzny. W związku z odejściem Tomczyka nie są planowane żadne inne zmiany w zarządzie ani w strategii rozwoju Grupy K2.

Poza agencją K2 i agencją K2 Precise w strukturach Grupy funkcjonuje także software house Fabrity, usługodawca chmurowy Oktawave oraz K2Bots.AI – dostawca chatbotów opartych o sztuczną inteligencję.

(AMS, 23.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.