Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Drzyzga, Młynarska, Wojciechowska dostały nowe programy

Nowy program Agaty Młynarskiej pojawi się w ramówce Discovery Life (fot. materiały prasowe)

Ewa Drzyzga, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska i Rafał Zawierucha znaleźli się wśród prowadzących nowe programy w kanałach TVN Discovery Polska.

W TTV nowościami będą cykl dokumentalny "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami" Rinke Rooyensa, serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "O tym się nie mówi" (o tematach tabu) i "DeLux" prowadzony przez Aleksandrę Rogowską i Jana Pirowskiego.

Sześć nowych pozycji trafiło do ramówki Discovery Life, w tym cykl dokumentalny "Bez tabu" Agaty Młynarskiej, "Raport life" Ewy Drzyzgi z informacjami na temat zagadnień zdrowotnych i "In vitro - nauka czy cud?".

TVN Turbo jesienią pokaże trzy nowości: "Klasyczny amerykański sen", "Technologiczny koniec świata" i "Mechanicy". Wśród nowości TVN Style znajdą się m.in. "Dieta czy cud?", "Pani gadżet erotycznie" Anny Nowak-Ibisz, "Stylowy projekt", "Związki z modą", "Korepetycje z seksu" i "Oblicza prostytucji".

W TVN Fabuła aktor Rafał Zawierucha w programie "Europa filmowa" odwiedzi miejsca znane z filmów. Nowe programy poprowadzą Anna Wendzikowska ("Przystanek Hollywood") i Andrzej Sołtysik ("Motywy filmowe"). Nowością będzie także program "Seriale".

Nowościami Discovery Channel będą m.in. programy Dawida Andresa "Ciężarówką przez Indonezję" i "Ciężarówką przez Route 66", a także "Kolejarze", "Truckerki" i "Nic do zgłoszenia".

W Travel Channel nowymi programami będą: "Na ratunek planecie" Martyny Wojciechowskiej, "Czy wiesz że...", "Chiny według Jarka Nowaka" i "Przetrwać na Alasce". Z kolei Food Network wprowadza do ramówki: "Zamianę szefów kuchni", "Zdrowo dla odmiany" i "Polskę na patelni".

(KOZ, 23.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.