Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 20, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Three Mobile zaczyna w Wielkiej Brytanii dostarczać 5G do domów

Firma 3 Mobile będzie najpierw dostarczać sieć nowej generacji do brytyjskich gospodarstw

Firma Three Mobile (3 Mobile), dostawca usług mobilnych i szerokopasmowego internetu, zaczyna w Wielkiej Brytanii oferować podłączenie sieci 5G do domów i staje się poważnym rywalem dla Virgin Media i BT.

W odróżnieniu do Vodafone i należącego do BT Group operatora EE, które rozpoczęły ekspansję 5G od podłączenia do niej smartfonów, 3 Mobile będzie najpierw dostarczać sieć nowej generacji do brytyjskich gospodarstw.

Firma zapewnia, że podłączenie do sieci nie wymaga pomocy inżynierów ani położenia nowych kabli i wystarczy zainstalować, nawet bez pomocy techników, nowy hub, który można otrzymać w ciągu dnia za 20 funtów. Miesięczny abonament dla klientów, którzy podpiszą roczną umowę, będzie kosztował 35 funtów.

(MC, 20.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.