Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twórcy kanału Foot Truck wprowadzają piłkarskie audycje na żywo i podcasty

Pomysłodawcami kanału Foot Truck Live są dziennikarze sportowi Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski (screen: YouTube.com/Foot Truck)

Dziś w serwisie YouTube rusza kanał Foot Truck Live (grupa Abstra), w którym dziennikarze i eksperci piłkarscy będą rozmawiać o czołowych piłkarskich ligach europejskich.

Pomysłodawcami kanału są dziennikarze sportowi Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski, twórcy kanału Foot Truck, w którym w swobodnej atmosferze rozmawiają z ludźmi futbolu. Od stycznia zgromadzili na tym kanale 93 tys. subskrybentów, a filmy miały ponad 6,3 mln wyświetleń. - Audycje na żywo mają umożliwić widzom interakcję z prowadzącymi, a podcasty dają możliwość wygodnego odsłuchania nagrania w dowolnym momencie - mówi Łukaz Wiśniowski.

Kanał będzie miał stałą ramówkę. Nowe około godzinne audycje będą emitowane od poniedziałku do piątku o 18 na żywo w serwisie YouTube. Następnego dnia będą dostępne w formie podcastów w platformach audio, jak Spotify, SoundCloud i iTunes.

Wiśniowski i Polkowski mają pojawiać się w programie tylko w piątki w autorskim programie ogólnotematycznym o futbolu. W pozostałe dni gospodarzami audycji będą dziennikarze i eksperci związani z Eleven Sports. W poniedziałki o Serie A będą rozmawiać Piotr Dumanowski i Dominik Guziak, we wtorki o Bundeslidze - Sebastian Chabiniak, Mateusz Majak i Tomasz Urban, w środy o Premier League - Michał Zachodny i Tomasz Zieliński, a w czwartki o La Liga - Marcin Gazda i Piotr Urban.

Program będzie realizowany w studio grupy Abstra. Oprócz gospodarzy danego odcinka będą w nich pojawiać się także goście, z którymi prowadzący połączą się telefonicznie. 

Foot Truck Live nie ma na razie partnera reklamowego. - Naszym głównym celem jest zbudowanie społeczności wokół poszczególnych lig zagranicznych - podkreśla Wiśniowski.

(PAZ, 19.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.