Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pezet na nowej płycie lokuje markę STR8

Płyta Pezeta „Muzyka Nowoczesna” ukaże się we wrześniu (screen: YooTube.com/Koka Beats)

Polski raper Pezet, który powraca na scenę muzyczną po siedmiu latach, nagrał utwór wraz z marką kosmetyczną STR8. Przygotowaniem niestandardowej kampanii zajęła się agencja mediowa Arena Media (Havas Media Group).

Pezet we wrześniu wyda płytę zatytułowaną "Muzyka Nowoczesna", na której znajdzie się utwór wyprodukowany we współpracy z marką kosmetyków dla mężczyzn STR8. Produkt jest lokowany w otwierającym płytę utworze ("Intro"), w którym raper nawiązuje do hasła marki STR8 - "Go for great".

Arena Media odpowiada za współpracę między artystą a marką, koncept kreatywny i zakup mediów. "Ta współpraca pokazuje, że nie jesteśmy już tylko domem mediowym, który kupuje powierzchnię reklamową dla klientów, a agencją mediową z pełnym zapleczem kreatywnym, strategicznym oraz badaniami" – mówi cytowana w komunikacie prasowym Joanna Bosakirska, business unit managing partner w Arena Media.

Teledysk będzie promowany na YouTube oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram).

(IKO, 19.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.