Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Zimoch start w wyborach do Sejmu łączy z udziałem w kolejnej reklamie

Kampania 4Move zachęca do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są treningi z lekkoatletami: Justyną Święty-Ersetic, Sofią Ennaoui i Konradem Bukowieckim (screen: YouTube.com/Foodcare Ig)

Dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch, który będzie liderem listy Koalicji Obywatelskiej w Łodzi w wyborach do Sejmu, występuje w kampanii reklamowej napoju izotonicznego 4Move (FoodCare).

Kampania 4Move zachęca do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są treningi z lekkoatletami: Justyną Święty-Ersetic, Sofią Ennaoui i Konradem Bukowieckim. W spotach pojawia się także Tomasz Zimoch w roli komentatora sportowego, który zachęca do wzięcia udziału w akcji. Działania prowadzone są w telewizji i internecie (kampania będzie trwała do połowy września). Przygotowaniem akcji zajęła się agencja Factoria.

Tomasz Zimoch prowadzi rubrykę w tygodniku "Angora". W trakcie ubiegłorocznego mundialu współpracował z TVN 24. Prowadził także audycje w Radiu Zet. Wystąpił już w kilku reklamach. Po odejściu w 2016 roku z Polskiego Radia, z którym związany był blisko 40 lat, wziął udział w programie Polsatu "Taniec z gwiazdami". Udziału w kolejnej kampanii reklamowej, równoległej do kampanii wyborczej, nie chce komentować.

(IKO, 19.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.