Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Ślubowski z Polskiego Radia będzie konsulem w Sankt Petersburgu

Grzegorz Ślubowski w Polskim Radiu pracuje od 23 lat (screen YouTube.com/Polskie Radio)

Z Polskiego Radia po 23 latach odchodzi Grzegorz Ślubowski, były szef naczelnej redakcji publicystyki międzynarodowej - dowiedział się "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że dziennikarz otrzymał propozycję objęcia stanowiska konsula generalnego RP w Sankt Petersburgu i ją przyjął. Pracę w konsulacie rozpocznie z początkiem września.

Grzegorz Ślubowski od stycznia 2012 roku do czerwca 2019 kierował w Polskim Radiu naczelną redakcją publicystyki międzynarodowej, którą obecny prezes spółki rozwiązał (podobnie jak redakcję sportową i gospodarczą). Obecnie jest szefem redakcji międzynarodowej w radiowej Trójce. W Jedynce prowadził magazyn "Więcej świata". Przez sześć lat był korespondentem radia w Moskwie.

(KOZ, 19.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.