Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwie nowości jesienią w Food Network

Programy w Food Network zachowują Robert Makłowicz i Magda Gessler (fot. Radosław Nawrocki/TVN)

Food Network (Grupa TVN Discovery Polska) w jesiennej ramówce umieści dwie nowości: "Zamiana szefów kuchni" i "Polska na patelni". Na antenie pozostają programy Roberta Makłowicza i Magdy Gessler.

W każdym odcinku programu "Zamiana szefów kuchni" (od 26 października) dwóch szefów kuchni będzie na jeden dzień zamieniać się miejscami pracy. W "Polsce na patelni" (od 27 października) widzowie poznają pasjonatów gotowania z różnych regionów kraju.

Jesienią Food Network pokaże nowe sezony m.in. programu Roberta Makłowicza "Makłowicz w drodze" (odwiedzi m.in. Kazachstan, Białoruś i Niemcy) i cykli Magdy Gessler: "Odkrycia Magdy Gessler" i "Sexy kuchnia Magdy Gessler".

W pierwszym półroczu Food Network miał 0,21 proc. udziału w rynku, a w grupie komercyjnej - 0,27 proc. (dane Nielsen Audience Measurement)

(KOZ, 16.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.