Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Drugi kielecki Festiwal Muzyki Tanecznej z większą widownią w TVP 2 niż pierwszy

Festiwal oglądało więcej widzów w sobotę niż w niedzielę (screen YouTube.com/Bayer Full)

Drugą edycję kieleckiego Festiwalu Muzyki Tanecznej oglądało w TVP 2 średnio 2,14 mln widzów - o 387 tys. więcej niż pierwszą, przed rokiem.

Festiwal Muzyki Tanecznej odbył się w weekend w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia. Podczas imprezy, której producentem była TVP, wystąpili m.in. Piękni i Młodzi, Zenon Martyniuk, Fun Factory, Limahl i Bayer Full. W sobotę festiwal przyciągnął do telewizyjnej Dwójki średnio 2,27 mln widzów, co przełożyło się na 19,4 proc. udziału w rynku. W niedzielę impreza zgromadziła przed telewizorami 1,99 mln widzów przy udziale wynoszącym 15,5 proc.

W zeszłym roku Festiwal Muzyki Tanecznej zorganizowano w dniach 7-8 września (piątek-sobota). Oglądało go w TVP 2 średnio 1,75 mln widzów.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 13.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.