Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hubert Świtalski szefem Meetrics w Polsce

Hubert Świtalski pracował m.in. w Agorze i Stroer Media (fot. materiały prasowe)

Hubert Świtalski przechodzi z Polsat Media do Meetrics Polska, gdzie obejmie stanowisko country managera. Zastąpi Tomasza Piątkowskiego, który rozstał się z firmą.

Świtalski w strukturach biura reklamy Polsat Media zarządzał zespołem AdTube (na stanowisku AdTube managera odpowiadał m.in. za współpracę z influencerami oraz partnerami z obszaru social media, współpracę z domami mediowymi i klientami). Karierę rozpoczynał w 2009 roku w BCG jako PR specialist. Pracował m.in. w Agorze, jako agency group head, i Stroër Media jako agency sales deputy director.

Meetrics jest dostawcą rozwiązań do weryfikacji i poprawy widoczności, jakości oraz skuteczności kampanii reklamowych. Kluczowe pola działań Meetrics to m.in. widoczność reklam (viewability), weryfikacja grup docelowych (audience verification), ëzapobieganie nadużyciom (fraud prevention). Klientami firmy są reklamodawcy, domy mediowe oraz wydawcy.

(AMS, 13.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.