Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Polsacie ”Ninja Warrior” we wtorki, a ”Zawsze warto” - w środy

Polsat serial "Zawsze warto" pokazywać będzie w środy o 21.05 (fot. materiały prasowe)

Polsat polską wersję programu ”Ninja Warrior” emitować będzie we wtorki, a nowy serial obyczajowy ”Zawsze warto” - w środy.

Program ”Ninja Warrior Polska”, który poprowadzi aktorka i piosenkarka Aleksandra Szwed, oglądać będzie można we wtorki o 20.10, od 3 września. Jego uczestnicy mają pokonywać skomplikowany tor przeszkód, który powstał w hali Areny Gliwice. Ich wyczyny komentować będą dziennikarz sportowy Polsatu Jerzy Mielewski i zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski. Producentem wykonawczym "Ninja Warrior Polska" jest Jake Vision.

Serial obyczajowy ”Zawsze warto” z Weroniką Rosati, Katarzyną Zielińską i Julią Wieniawą w rolach głównych emitowany będzie w środy o 21.05, od 4 września. Opowiada on o trzech kobietach - prawniczce, gospodyni domowej i prostytutce. Produkcją zajmuje się Akson Studio. „Zawsze warto” liczy 12 odcinków.

Jednocześnie Polsat zwiększa z jednego do dwóch wydań w tygodniu programu ”Nasz nowy dom”. Będzie emitowany nie tylko w czwartki o 20.05, ale i w środy o tej samej porze. „Nasz nowy dom” prowadzi Katarzyna Dowbor. Wiosną program oglądało średnio 1,49 mln widzów.

W czwartki o 21.05, po programie ”Nasz nowy dom”, Polsat emitować będzie od 5 września 14. sezon serialu obyczajowego ”Przyjaciółki”. 13. sezon wiosną przyciągał do stacji średnio 1,68 mln widzów.

Natomiast 2 września Polsat rozpocznie nadawanie randkowego reality show ”Love Island”, którego gospodarzem została modelka Karolina Gilon. Jak już zapowiadaliśmy, program oglądać będzie można od poniedziałku do piątku po 22, a w niedziele planowane są podsumowania tygodnia. Producentem wykonawczym jest Jake Vision.

(KOZ, 12.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.