Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 06, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowi wydawcy w Superstacji

Od zeszłego poniedziałku dyrektorem programowym Superstacji jest Grzegorz Jankowski (screen YouTube/ Telewizja Superstacja)

Do zespołu Superstacji dołączyło czterech nowych wydawców - wynika z naszych informacji.

Pracę w telewizji rozpoczęli: Paulina Witek (wcześniej m.in. redakcja "Polski 24" w TVP Polonia i Polsat News), Marcin Winiecki (dawniej "Wiadomości" TVP 1), Andrzej Rudke (pracował w "Polska i świat" TVN 24 i redakcji zagranicznej TVP) oraz Rafał Rykowski (był związany z TVN 24 BiS).

Od zeszłego poniedziałku dyrektorem programowym Superstacji jest Grzegorz Jankowski, a jego zastępcą i szefem newsroomu Grzegorz Adamczyk. Nowa ramówka, nad którą pracują, zakłada produkcję czterech godzin premierowego programu dziennie. Od poniedziałku Superstacja zaczęła emitować programy Polsatu: "Interwencję" i "Interwencję extra".

(KOZ, 06.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.