Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Warner Bros. wyprodukuje film na podstawie książki Doroty Masłowskiej

"Innych ludzi" w 2018 roku wydało Wydawnictwo Literackie (fot. materiały prasowe)

Warner Bros. Pictures wraz z firmą Madants wyprodukują film na podstawie książki "Inni ludzie" Doroty Masłowskiej.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Aleksandra Terpińska – będzie to jej debiut fabularny (za film krótkometrażowy "Najpiękniejsze fajerwerki ever" otrzymała Canal+ Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes 2018). W projekt zaangażowani są także: operator filmowy Bartosz Bieniek, a także producentki Klaudia Śmieja-Rostworowska i Beata Rzeźniczek z firmy Madants. Koproducentem filmu jest francuska firma Alcatraz.

"Innych ludzi" wydało Wydawnictwo Literackie w 2018 roku. Jest to napisana w hip-hopowym rytmie wizja współczesnej Warszawy. Premiera filmu odbędzie się w 2020 roku, zaś zdjęcia do produkcji rozpoczną się pod koniec 2019 roku. Za dystrybucję kinową odpowiada Warner Bros. Entertainment Polska.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, PAP, 31.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.