Temat: Grand Video Awards

Dział:

Dodano: Lipiec 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Startuje piąta edycja konkursu Grand Video Awards

Zgłoszenia filmów do GVA będą przyjmowane do 8 września

Poszerzone jury, dziesięć kategorii konkursowych, nagrody specjalne oraz za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagroda Widzów – tak będzie wyglądał piąty konkurs dla najlepszych twórców wideo w sieci Grand Video Awards.

Ideą GVA jest honorowanie najbardziej nowatorskich autorów materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.

Zgłoszenia filmów będą przyjmowane do 8 września 2019 roku (formularz na stronie www.grandvideoawards.pl).

W tym roku materiały do konkursu można zgłaszać w dziesięciu kategoriach:

- Branded content,
- Gaming,
- Hobby, podróże, sport, 
- Beauty, fashion, food,
- Edukacja, nauka, technika,
- Publicystyka i wideorozmowa, 
- Muzyka, 
- Wideotutorial, 
- Kultura i sztuka,
- Rozrywka i komedia.

W tegorocznej edycji konkursu nie zabraknie nagród dodatkowych od partnerów GVA. Przedstawiciele Mastercard nagrodzą ich zdaniem najlepszy spośród nadesłanych filmów, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci wyjątkowej niespodzianki na rozpoczęcie czegoś bezcennego. Również Warszawska Szkoła Filmowa wybierze laureata, którego nagrodzi bezpłatnym rocznym kursem reżysersko-operatorskim lub montażowym. Audio Network wręczy nagrodę w postaci rocznego, bezpłatnego dostępu do swojego banku muzycznego. Aby ubiegać się o tę nagrodę, należy wykorzystać muzykę z bazy Audio Network w filmie zgłoszonym do którejkolwiek kategorii konkursu. W celu uzyskania dostępu do muzyki wystarczy wysłać e-mail na adres: gva@audionetwork.pl. Z kolei Miasto Stołeczne Warszawa ustanawia nagrodę dla twórcy, który nadeśle film do kategorii nazwanej po prostu - Warszawa. Fujifilm wręczy dodatkową nagrodę w kategorii Hobby, podróże sport jaką będzie aparat Fujifilm X-T3 z obiektywem Fujinon XF18-55, doskonale sprawdzający się w produkcji wideo.

Zgłoszone materiały wideo oceni w tym roku poszerzone jury, w skład którego wejdą specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy zajmujący się produkcją telewizyjną, filmową i internetową, eksperci z agencji reklamowych, uznani twórcy wideo w sieci oraz przedstawiciele sieci partnerskich.

Zwycięzców V edycji Grand Video Awards poznamy podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Warszawie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na Grandvideoawards.pl.

Partnerzy: UPC, Mastercard, Fujifilm, Raben, Audio Network, Warszawska Szkoła Filmowa, Miasto Stołeczne Warszawa

Partner technologiczny: Asus

Partnerzy Gali Grand Video Awards: Digital Knowledge Village, Film Garden, Digital Beast

Sieci partnerskie: Gamellon, Get Hero, LifeTube, TalentMedia, Video Brothers

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Filmweb, Jet Line, Brand 24, YT 360, ApyNews, Reach a Blogger

(CP, 30.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.