Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Werner zawiesza pracę w TVN 24 i wyjeżdża do Afryki

Katarzyna Werner od ponad 10 lat jest dziennikarką TVN 24 (fot. Cezary Piwowarski/TVN)

Katarzyna Werner, wieloletnia dziennikarka TVN 24, wkrótce przestanie pojawiać się na antenie. Planuje długi urlop i przeprowadzkę na Zanzibar.

- To prawda. Znikam z anteny, ale nie odchodzę z TVN, robię sobie dłuższą przerwę - tłumaczy Werner. Złożyła już wniosek o wielomiesięczny urlop i chce ten czas poświęcić na założenie razem z mężem hotelu na Zanzibarze. - W tym roku obchodzę dwudziestolecie swojej pracy zawodowej. Ten pomysł pojawił się już trzy lata temu. Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń - dodaje Werner. Jej współpracownicy przyznają, że o tych planach mówiła już od kilku miesięcy. Po raz ostatni przed urlopem w paśmie porannym TVN 24 Werner pojawi się 1 września.

Katarzyna Werner od ponad 10 lat jest dziennikarką TVN 24, gdzie prowadzi "Wstajesz i wiesz", ale była też prezenterką programu "Polska i świat" i w TVN 24 BiS. Wcześniej przez pięć lat związana była z Telewizją Polską, gdzie była jedną z prowadzących "Wiadomości" TVP 1. W przeszłości była też dziennikarką TVP Poznań.

(SK, 30.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.