Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil D. spowodował kolizję. Był pod wpływem alkoholu

Kamil D. pracował w TVP i TVN, był też redaktorem naczelnym serwisu Silesion.pl (screen: Youtube/Radio Tok FM)

W piątek po południu na autostradzie A1 w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego doszło do kolizji. Nietrzeźwy kierowca uderzył w pachołki rozdzielające pasy jezdni. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Z ustaleń mediów wynika, że sprawca kolizji to znany dziennikarz Kamil D.

Zdarzenie potwierdza Dagmara Mościńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. – Kierujący samochodem BMW X6, poruszający się w kierunku Katowic na wysokości zwężenia związanego z przebudową drogi uderzył w pachołki rozdzielające pasy jezdni – mówi Mościńska. Jak dodaje, kierowcą BMW był 51-letni mężczyzna, mieszkaniec Katowic. – Miał w organizmie 2,6 promila alkoholu – dodaje. Pachołek uderzony przez samochód trafił w auto jadące z naprzeciwka, ale policja podkreśla, że w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. 

Kamil D. w latach 1993-2006 był dziennikarzem Telewizji Polskiej, a w latach 2006-2015 pracował w TVN, gdzie był prowadzącym i redaktorem naczelnym „Faktów”. Przez dwa i pół roku prowadził serwis Silesion.pl.

(JSX, 26.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.