Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Bronowska CEO regionu CEE w IPG Mediabrands

Monika Bronowska ma odpowiadać m.in. za wzmocnienie firmy w regionie i rozwój usług oraz produktów IPG Mediabrands (screen: Ipgmediabrands.com)

Monika Bronowska, była prezes Grupy Netsprint, zostanie CEO IPG Mediabrands w regionie Europy Centralnej i Środkowo-Wschodniej.

Bronowska ma odpowiadać m.in. za wzmocnienie firmy w regionie i rozwój usług oraz produktów IPG Mediabrands. Stanowisko obejmie 9 września. Jednocześnie siedziba szefa regionu zostaje przeniesiona z Budapesztu do Warszawy. Bronowska raportuje bezpośrednio do Caroline Foster Kenny, CEO IPG Mediabrands EMEA.

Monika Bronowska była prezesem Grupy Netsprint od listopada 2017 roku do początku 2019 roku. Wcześniej była chief operating officerem w Publicis Media w Polsce, a także CEO ZenithOptimedia Group (obecnie Zenith) i wicedyrektorem departamentu komunikacji w Polkomtelu.

Do IPG Mediabrands należą agencje mediowe UM i Initiative Media Warszawa. CEO IPG Mediabrands Polska jest Marcin Dec.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 25.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.