Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Chęciński, były dyrektor Polskieradio.pl, został dyrektorem w KGHM Polska Miedź

Piotr Chęciński był dyrektorem portalu Polskieradio.pl od lipca 2017 do lutego 2019 roku (fot. Polskie Radio)

Piotr Chęciński, były dyrektor portalu Polskieradio.pl, został dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej KGHM Polska Miedź SA.

- Przez ostatnich 11 lat zajmowałem się sprawami związanymi z gospodarką i biznesem. Uznałem, że naturalną koleją rzeczy i ciągłością kariery zawodowej jest przejście na stronę korporacyjną - mówi Piotr Chęciński.

Dotychczas departamentu komunikacji korporacyjnej w strukturach spółki KGHM Polska Miedź nie było. Piotr Chęciński podlega Lidii Marcinkowskiej-Bartkowiak, dyrektor naczelnej ds. komunikacji. W KGHM Polska Miedź jest jeszcze departament komunikacji, którym kieruje Anna Osadczuk.

Piotr Chęciński od lipca 2017 do lutego 2019 roku był dyrektorem portalu Polskieradio.pl. Odpowiadał m.in. za uruchomienie we wrześniu 2018 roku serwisu Polskieradio24.pl. Na współpracę z Chęcińskim poskarżyli się jesienią 2017 roku do komisji etyki Polskiego Radia pracownicy portalu - komisja uznała, że Chęciński łamał zasady etyki obowiązujące w spółce.

Przed przyjściem do Polskiego Radia Chęciński pracował m.in. w Telewizji Polskiej, z którą związany był od 2006 roku do początku kwietnia 2017 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 24.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.