Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szef "Teleskopu" Roman Wawrzyniak odchodzi z TVP Poznań

Roman Wawrzyniak pracę w TVP Poznań rozpoczął w październiku 2016 roku (fot. TVP)

Z TVP Poznań rozstaje się Roman Wawrzyniak, szef "Teleskopu" oraz kierownik audycji informacyjnych i publicystycznych - poinformowała poznańska "Gazeta Wyborcza".

Według poznańskiej "GW" w tle rozstania miał być m.in. konflikt o transmisję z wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Wielkopolsce. "GW" podała, że Wawrzyniak bez konsultacji z dyrektor oddziału zdjął z anteny "Teleskop", by transmitować spotkanie z prezydentem.

- Złożyłem wypowiedzenie, a informacje podane przez "Gazetę", jak zwykle są nieprawdziwe. Powodów mojej rezygnacji z pracy w TVP nie chcę i nie będę komentował publicznie - mówi nam Wawrzyniak.

Roman Wawrzyniak do zespołu TVP Poznań dołączył w październiku 2016 roku. Wcześniej, od 2007 roku, był redaktorem naczelnym Telewizji WTK. Prowadził tam też programy „Debata WTK”, „Gość Wieczoru WTK”, „Otwarta Antena” i serwis informacyjny „Puls Dnia”, z którym był związany od pierwszego wydania.

Biuro prasowe TVP nie odpowiedziało nam na pytanie ws. jego następcy.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 11.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.