Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy serial Polsatu nie trafił do Ipli, premiera telewizyjna we wrześniu

W głównych rolach występują Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polsat, mimo wcześniejszych planów, nie zdecydowała się umieścić w Ipli serialu obyczajowego "Zawsze warto" przed premierą telewizyjną.

Polsat, co potwierdzała w lutym szefowa PR Polsatu Ewa Wojciechowska, zamierzał zaoferować "Zawsze warto" wiosną w Ipli, a dopiero jesienią pokazać serial w telewizji. Dotychczas produkcja nie trafiła do internetu - Wojciechowska nie podaje dlaczego. We wtorek Polsat potwierdził emisję telewizyjną od września.

"Zawsze warto" opowiada o trzech kobietach - prawniczce, gospodyni domowej i prostytutce. W głównych rolach występują: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Serial reżyserują Marta Karwowska i Michał Rogalski, za scenariusz odpowiada Agnieszka Krakowiak-Kondracka. Produkcją zajmuje się Akson Studio. "Zawsze warto" liczy 12 odcinków.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.