Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Sport pokaże pierwszy mecz Piasta z BATE i dwumecz Cracovii

Mecze transmitowane w TVP Sport będzie można obejrzeć też na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej (fot. Pixabay.com)

Pierwsze spotkanie Piasta Gliwice z białoruskim zespołem BATE Borysów w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów będzie transmitowane w TVP Sport. Stacja pokaże też dwumecz Cracovii ze słowackim FC DAC 1904 Dunajská Streda i jedno spotkanie Legii Warszawa z gibraltarskim Europa FC w I rundzie eliminacji Ligi Europy.

W środę 10 lipca Piast Gliwice zagra na wyjeździe z BATE Borysów. Mecz będzie można oglądać w TVP Sport, na stronie Sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Początek studia o godz. 18.35, pierwszy gwizdek o godz. 19. Rewanżowe spotkanie w Gliwicach będzie transmitować Polsat Sport (17 lipca, godz. 20).

Cracovia ze słowackim zespołem DAC Dunajska Streda zagra na wyjeździe 11 lipca (początek meczu o godz. 20.30) i u siebie tydzień później (godz.19). Oba te spotkania oraz mecz Legii w Warszawie z gibraltarskim Europa FC (18 lipca, godz. 21) pokaże TVP Sport.

Decydujące spotkania eliminacji oraz wszystkie mecze od fazy grupowej Ligi Mistrzów będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu. Tam także będą pokazywane spotkania Ligi Europy. TVP ma prawa do transmisji jednego spotkania LM w tygodniu.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 10.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.