Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WarnerMedia planuje uruchomienie HBO Max

W nowej ofercie mają być dostępne takie seriale, jak „Gra o tron”, „Rodzina Soprano”, „Przyjaciele” i „Seinfeld” (fot. materiały prasowe z "Gry o tron")

WarnerMedia planuje mocniejsze wejście na rynek serwisów streamingowych zdominowany już przez Netflix, Amazon Prime i Hulu. Planuje ofertę nieco droższą niż ma należące do niego HBO Go, ale z dużo bogatszą biblioteką.

Nowy usługa WarnerMedia ma pojawić się w marcu 2020 roku. W ofercie będą zarówno produkcje HBO („Gra o tron” i „Rodzina Soprano”), jak i Cinemax oraz Warner Brothers, w tym kultowe seriale „Przyjaciele” i „Seinfeld”. Amerykańskie media opisują ten nowy serwis jako HBO Max.

Miesięczny abonament ma kosztować 16-17 dol. Dostęp do HBO kosztuje teraz 14,99 dol. Koncern ma nadzieję, że abonenci będą chcieli zapłacić 1-2 dol. więcej, ale zyskają tym samym dostęp do dużo bogatszych treści.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MC, 05.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.