Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Skorupka-Kaczmarek otworzyła firmę KomunikujMY

Magdalena Skorupka-Kaczmarek w kancelarii prezydenta Gdańska pracowała od 2016 roku (fot. Renata Dąbrowska/materiały prasowe)

Magdalena Skorupka-Kaczmarek, była dziennikarka telewizyjna i rzecznik prezydenta Gdańska, otworzyła firmę KomunikujMY zajmującą się komunikacją i kształtowaniem wizerunku.

- Odkąd odeszłam z pracy w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, pomagałam kilku podmiotom w komunikacji, m.in. pomorskiej Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zdecydowałam się w końcu otworzyć własną firmę i dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy rzecznika i dziennikarza - mówi Skorupka-Kaczmarek.

KomunikujMY specjalizuje się we wspieraniu głównie firm, samorządów i polityków w komunikacji i budowaniu wizerunku. Prowadzi też szkolenia dla pracowników biur prasowych. - Firma jest jednoosobowa, ale współpracuję z doświadczonymi fachowcami, z którymi realizuję zadaniowo poszczególne projekty - podkreśla właścicielka.

Magdalena Skorupka-Kaczmarek w kancelarii prezydenta Gdańska pracowała od 2016 roku. Przez dwa lata do marca br. była rzecznikiem prasowym i zastępcą dyrektora ds. komunikacji i marki miasta. Jak zapewnia, decyzję o odejściu z UM podjęła samodzielnie. Zanim trafiła do Urzędu Miejskiego w Gdańsku, była rzecznikiem prasowym spółki inwestycyjno-budowlanej GIK. Pracowała również jako dziennikarka w TVP, TVP 3 Gdańsk i Canal+.

Na początku czerwca Wirtualna Polska napisała, że Skorupka-Kaczmarek może wystartować w jesiennych wyborach parlamentarnych z listy Platformy Obywatelskiej. - Gdybym miała zaangażować się w politykę, to musiałabym mieć poczucie, że uda mi się coś w niej zmienić. Jest ona dla mnie służbą publiczną, postrzegam ją jako misję. Jestem typem osoby, która kieruje się w życiu określonymi zasadami i ideami. Nie wiem zatem, czy pasuję do współczesnej polityki - mówi Skorupka-Kaczmarek.

Rzecznikiem prezydenta Gdańska został na początku lipca Daniel Stenzel

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(PAZ, 04.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.