Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO pokaże serial o założycielu Fox News

Russell Crowe jako Roger Ailes (fot. materiały prasowe HBO)

Serial „Na cały głos”, w którym Russell Crowe wcielił się w postać założyciela telewizji Fox News, Rogera Ailesa, będzie dostępny w serwisie HBO GO od 1 lipca. Na antenie HBO serial pojawi się 2 sierpnia.

Roger Ailes był wieloletnim szefem stacji Fox News. Przez lata doradzał też najbardziej prominentnym politykom Partii Republikańskiej w USA. Produkcja skupia się na ostatniej dekadzie jego życia. Scenariusz serialu powstał na podstawie książki Gabriela Shermana „The Loudest Voice in the Room”.

Oprócz Russella Crowe („Gladiator”), w obsadzie znaleźli się m.in. Naomi Watts, Siena Miller, Seth MacFarlane. Większość odcinków wyreżyserowała Kari Skogland („Opowieść podręcznej”). Serial został zrealizowany przez stację Showtime.

Od rana w poniedziałek 1 lipca w serwisie HBO GO będzie dostępny pierwszy odcinek. Kolejne  dodawane będą co tydzień w poniedziałki po godzinie 6. Emisja na antenie HBO zaplanowana została od 2 sierpnia o godz. 20.10. Serial liczyć będzie siedem odcinków.

(PAZ, 28.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.