Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 26, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Superliga szczypiornistów na cztery lata w TVP

TVP pokaże łącznie co najmniej 68 spotkań w każdym z czterech sezonów obowiązywania umowy (fot. materiały prasowe PGNiG Superligi)

Telewizja Polska nabyła wyłączne prawa do pokazywania rozgrywek męskiej PGNiG Superligi.

TVP ma transmitować co najmniej dwa mecze każdej kolejki sezonu zasadniczego oraz wszystkie w rundzie finałowej - łącznie co najmniej 68 spotkań w każdym z czterech sezonów obowiązywania umowy. Rozgrywki będą pokazywane w TVP Sport, aplikacji mobilnej oraz w serwisie Tvpsport.pl. Na stronie internetowej będą dostępne też skróty, wywiady i inne materiały wideo oraz mecze do odtworzenia w całości. Transmisje mają być prowadzone w standardzie HD z wykorzystaniem co najmniej pięciu kamer.

Kanał TVP Sport pierwszy mecz pokaże 30 sierpnia. Transmisje będą odbywać się we wtorki, środy lub piątki o godz. 17.30 bądź 18 oraz w niedziele o godz. 13. TVP i władze Superligi zapowiadają też nową oprawę graficzną i wizualną telewizyjnych relacji.

TVP posiada też prawa do pokazywania meczów Superligi kobiet, obu seniorskich reprezentacji Polski, a także turniejów mistrzowskich z ich udziałem. Przez ostatnie trzy sezony rozgrywki męskiej Superligi transmitowały kanały NC+.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(PAZ, 26.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.