Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial kryminalny „Znaki” od lipca w Polsacie

W serialu występują m.in. Andrzej Konopka i Andrzej Mastalerz (fot. Gosia Stasiewicz/ materiały prasowe)

We wtorek 2 lipca telewizja Polsat rozpocznie emisję liczącego osiem odcinków serialu „Znaki”.

Akcja serialu rozgrywa się w małym miasteczku w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją studentki żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Polsat zakupił licencję od Sony Pictures Television. Wcześniej serial był emitowany na kanale AXN. Występują w nim m.in. Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Piotr Trojan, Mariusz Ostrowski i Zbigniew Stryj. Za reżyserię odpowiadają: Jakub Miszczak, Marcin Ziębiński i Monika Filipowicz. Autorami scenariusza są: Przemysław Hoffmann, Błażej Przygodzki, Artur Kowalewski, Paulina Murawska oraz Wojciech Miłoszewski.

Polsat będzie pokazywał po dwa odcinki we wtorki o godz. 20.05 i 21.10.

(PAZ, 25.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.