Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Turek za Pawła Piszczka na czele Polskiego Radia 24

Joanna Turek w Polskim Radiu 24 pracuje od jesieni 2016 roku (fot. Polskie Radio)

Joanna Turek została dyrektorem i redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24 - dowiedział się "Presserwis".

Turek została już przedstawiona zespołowi jako nowa szefowa rozgłośni. Od marca 2018 roku była wicedyrektorem Polskiego Radia 24. Do jego zespołu dołączyła jesienią 2016 roku. W latach 2013-2016 Turek pracowała w TV Republika jako wydawca i dyrektor ds. emisji i ramówki.

Dotychczasowy dyrektor i redaktor naczelny Polskiego Radia 24 Paweł Piszczek, jednocześnie szef Informacyjnej Agencji Radiowej i portalu Polskieradio.pl, będzie kierować połączoną redakcją IAR z Polskieradio.pl. Wcześniej w Polskim Radiu spodziewano się, że połączone zostanie z nimi również Polskie Radio 24.

Joanna Turek w Polskim Radiu 24 ma jednego zastępcę - to Magdalena Piejko, wcześniej szefowa działu kultura w "Gazecie Polskiej".

Polskie Radio 24 w okresie marzec-maj miało 0,4 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar).

(KOZ, 25.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.