Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Teledysk Męskiego Grania najpopularniejszym spotem na YouTube w maju

W teledysku wystąpili m.in. Tomasz Organek, Igor Igo Walaszek i Wojciech Waglewski (screen: Youtube.com/MeskieGranie)

Teledysk "Sobie i wam", który promuje trasę koncertową Męskie Granie i jest reklamą Grupy Żywiec, był liderem w majowym zestawieniu YouTube Ads Leaderboard. Udało mu się zostać najpopularniejszym, mimo że był opublikowany dopiero 30 maja.

Utwór "Sobie i wam" pojawił się na kanale Męskie Granie na YouTube. W teledysku wystąpili Katarzyna Nosowska, Igor Igo Walaszek, Tomasz Organek i Krzysztof Zalewski. Do niedzielnego wieczora spot ten został już wyświetlony ponad 10,6 mln razy.

Po publikacji teledysku pojawił się zarzut, że przypomina on spot reklamowy ING Banku Śląskiego. Kontrowersja dotyczyła fragmentu z Katarzyną Nosowską. Grupa Żywiec tłumaczyła wówczas, że jest to zbieg okoliczności.

Druga w zestawieniu była reklama Play z udziałem Roksany Węgiel, czternastoletniej zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji Eurowizji dla Dzieci, która śpiewa w niej utwór "Anyone I want to be". Trzecie miejsce zajęła reklama promocji Rossmanna z udziałem Pauliny Krupińskiej, byłej Miss Polonii.

W pierwszej piątce znalazł się również kolejny spot marki Play z Roksaną Węgiel, w którym promuje Junior Box, a także reklama "To Maestro?!" sieci McDonald's.

Zestawienie YouTube Ads Leaderboard oparte jest na danych dotyczących zaangażowania użytkowników (liczba odsłon w Polsce i procentowy udział odtworzeń w ruchu płatnym w stosunku do bezpłatnego). Zestawienie dotyczy wyłącznie filmów, które były elementami kampanii reklamowych na YouTube.

(IKO, 24.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.