Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Pasut nie jest już prezesem Abstra, bo chce zająć się strategią

Maciej Szwarc związany jest z Abstra od 2017 roku (fot. materiały prasowe)

Robert Pasut (współzałożyciel Abstrachuje.tv) ustąpił ze stanowiska prezesa Absta (producent treści wideo na YouTube), ponieważ woli zająć się przygotowywaniem strategii. Nowym prezesem został Maciej Szwarc.

Pasut objął nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii kontentowej. Zajmie się nadzorem nad realizacją rozwiązań kreatywnych dla klientów Abstra. "Po założeniu Abstra w 2016 roku stanowisko prezesa objąłem niejako z urzędu, gdyż spośród trójki Abstrachuje.tv to ja jestem najstarszy. Funkcja ta jest oczywiście nobilitująca, jednak zdecydowanie lepiej odnajduję się w aktywnościach związanych z kreacją i wytyczaniem strategii kanałów z naszego silnie już zróżnicowanego portfolio" - komentuje w komunikacie prasowym Robert Pasut. 

Maciej Szwarc związany jest od 2017 roku, a od listopada ub.r. pełnił w firmie funkcję przewodniczącego rady nadzorczej. W latach 2004-2015 roku był prezesem towarzystwa ubezpieczeniowego AXA Poland. 

"W nadchodzących miesiącach chcemy skupić się na dalszym poszerzaniu segmentu kontentowego, w których możemy tworzyć wartościowe treści programowe, trafiające do kluczowej dla nas grupy 13-30. Już jesteśmy liderem na YouTube w produkcji treści. Nie pozostajemy obojętni na trendy, które już zadomawiają się na naszym rynku, dlatego planujemy ekspansję także na inne platformy" - zapowiada Szwarc.

(IKO, 21.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.