Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Wąsiński zastąpi Marcina Boroszkę na stanowisku CSO w RAS Polska

Marcin Boroszko został powołany na stanowisko członka zarządu RAS Polska we wrześniu 2018 roku (fot. materiały prasowe)

Marcin Boroszko, chief sales officer (CSO) i członek zarządu Ringier Axel Springer Polska, z końcem czerwca odchodzi z firmy. CSO zostanie Mariusz Wąsiński.

Boroszko został powołany na stanowisko członka zarządu RAS Polska we wrześniu 2018 roku. W latach 2016-2018 był prezesem zarządu Media Impact Polska. Od 2000 roku był związany z Atmedia, w 2010 roku został prezesem Atmedia Group. Wcześniej był dyrektorem sprzedaży Radia Zet i dyrektorem generalnym w wydawnictwie G+J Polska. 

Wąsiński jest związany z RAS Polska od 2005 roku. Przez 14 lat pełnił funkcje kierownicze w firmach Axel Springer Polska, Media Impact i Ringier Axel Springer. Po fuzji spółek RAS Polska w 2018 roku został dyrektorem zarządzającym biura reklamy Media Impact. Na nowym stanowisku będzie zarządzać Media Impact i biurem reklamy RAS Polska.

Od lipca spółka będzie kierowana przez czterech członków zarządu w składzie: Mark Dekan - CEO i prezes zarządu RAS Polska, Aleksander Kutela - wiceprezes zarządu, Krzysztof Stopa - chief financial officer (CFO) oraz Jovan Protic – chief operational officer (COO).

(PD, 21.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.