Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Krzyżak z "Rzeczpospolitej" laureatem nagrody "Ślad"

Tomasz Krzyżak jest kierownikiem działu krajowego "Rzeczpospolitej" (fot. Waldemar Kompała)

Tomasz Krzyżak, kierownik działu krajowego "Rzeczpospolitej", zdobył Nagrodę Dziennikarską "Ślad" im. biskupa Jana Chrapka.

Tomasz Krzyżak został nagrodzony za "niezależność i odwagę w podejmowaniu tematów trudnych, w tym dotyczących Kościoła i religii, oraz formułowanie opinii w sposób, który nikogo nie obrażając, zmusza do refleksji i debaty publicznej".

Do nagrody "Ślad" nominowani byli też założycielka i redaktor naczelna serwisu Stacja 7 Aneta Liberacka i publicysta TVN 24 Maciej Wierzyński.

Kapituła postanowiła w tym roku przyznać także nagrodę specjalną. Otrzymał ją Piotr Pawłowski (1966–2018), działacz społeczny, założyciel i prezes Fundacji Integracja, wieloletni redaktor naczelny magazynu „Integracja” oraz portalu Niepełnosprawni.pl.

(KOZ, 18.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.