Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

The Dumplings wystąpił w kampanii marki Durex

Utwór skomponował Kuba Karaś, słowa napisała Justyna Święs (fot. Grzegorz Pastuszak/materiały prasowe)

Durex rozpoczął kampanię "Gorące letnie noce" z udziałem polskiego zespołu The Dumplings (Justyna Święs i Kuba Karaś).

W kampanii promowany jest bezpieczny seks. Za koncepcję i prowadzenie kampanii odpowiada agencja Feeders Agency wspólnie z Agencją 2012. W ramach współpracy z zespołem The Dumplings powstał utwór "Bez słów", do którego teledysk jest jednocześnie spotem reklamowym marki Durex. Został on wyreżyserowany przez Daniela Jaroszka, a wyprodukowany przez dom produkcyjny Papaya Films. Utwór skomponował Kuba Karaś, słowa napisała Justyna Święs. Kampania prowadzona jest w internecie, w tym w mediach społecznościowych (m.in. została stworzona platforma dla influencerów) i potrwa do końca sierpnia.

Koordynacją strategii PR, w tym realizacją działań z zakresu media relations dla marki Durex, zajmie się agencja Big Picture. Za wybór i koordynację działań z influencerami odpowiada agencja Fuse (Grupa OMD), a za zakup mediów - agencja mediowa OMD.

(IKO, 17.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.