Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet.pl zakończył współpracę z Pauliną Młynarską

Felietony Pauliny Młynarskiej były przez pięć lat publikowane w serwisie Kobieta.onet.pl (screen: Facebook.com/Paulina Młynarska)

Portal Onet.pl (RAS Polska) zrezygnował z felietonów Pauliny Młynarskiej. Oficjalnym powodem zakończenia współpracy są cięcia budżetowe.

Młynarska publikowała swoje felietony przez pięć lat w serwisie Kobieta.onet.pl. O zakończeniu współpracy z portalem dziennikarka poinformowała na Facebooku. „Właśnie mnie poinformowano, że z powodów budżetowych Onet rezygnuje z moich felietonów” - napisała.

Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl, pytany przez nas o powody zakończenia współpracy z Młynarską napisał w SMS-ie: „Powodem rezygnacji są tylko i wyłącznie względy budżetowe. Liczba i zestaw felietonistów zmieniają się nieustannie i oczywiście, mogą się zmieniać w przyszłości”.

Ostatni felieton Pauliny Młynarskiej ukazał się w środę.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(PD, 14.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.