Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kożuchowska i Grochowska w serialu kryminalnym "Motyw" TVN

Małgorzata Kożuchowska jako Luiza Porębska (fot. materiały prasowe)

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu kryminalnego TVN "Motyw". Główne role zagrają w nim m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czarnecki, Olga Bołądź i Adam Ferency.

To historia o miłosnym trójkącie i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, "Czarna" oraz Maks. Wszystko zaczyna się od zbrodni, ale tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania szuka komisarz Paweł Szulc (Michał Czernecki).

Reżyserem serialu jest Paweł Maślona (współscenarzysta "Demona", reżyser wielokrotnie nagradzanego "Ataku paniki", a producentem na zlecenie TVN - firma Jake Vision DGA Studio, czyli Dorota Kośmicka-Gacke ("Diagnoza", "Druga szansa", "Niania") i Jan Kępiński ("Agent: Gwiazdy", "Milionerzy"). Zdjęcia do serialu odbywają się w Warszawie i Gdańsku, potrwają do września. Produkcja trafi na antenę wiosną 2020 roku.

(BIG, 14.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.