Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Czarnobyl" po "Grze o tron" najpopularniejszym serialem w polskim HBO Go

Serial "Czarnobyl" był w maju drugim - po "Grze o tron" - najchętniej oglądanym serialem w subskrypcyjnym serwisie wideo HBO Go w Polsce.

Pięcioodcinkowy "Czarnobyl" o eksplozji w elektrowni jądrowej w Czarnobylu miał premierę w HBO i HBO Go 7 maja. W rolach głównych występują Jared Harris, Stellan Skarsgård i Emily Watson.

HBO nie ujawnia danych dot. oglądalności swoich produkcji, a jedynie publikuje rankingi najpopularniejszych pozycji w HBO Go. Z zestawienia udostępnionego przez nadawcę wynika, że w pierwszej piątce seriali - obok "Gry o tron" (finałowy odcinek pokazano 19 maja) i "Czarnobyla" - były w maju też: "Templariusze" (3. pozycja), "Gra o tron VIII: Za kulisami" (4.) i "Paragraf 22" (5.). Dalej znalazły się: "Ślepnąc od świateł" (6.), "Gomorra" (7.), "Gra o tron VIII: Zasady gry" (8.), "The Walking Dead" (9.) i "Młody Sheldon" (10.).

(KOZ, 13.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.