Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Mierzejewska naczelną polskiej edycji "Playboya"

Anna Mierzejewska w Marquard Media Polska była dziennikarką "Cosmopolitan" i "Joy" (fot. materiały prasowe)

Anna Mierzejewska została pierwszą w historii redaktor naczelną polskiej edycji magazynu "Playboy" (Marquard Media Polska). Nowy numer miesięcznika ukaże się dzisiaj.

Bohaterką okładki i głównej sesji zdjęciowej autorstwa Piotra Stokłosy jest aktorka Michalina Olszańska. W środku znajdą się m.in. wywiady z Tomaszem Raczkiem (pierwszym naczelnym polskiej edycji pisma), Martinem Lewandowskim i Tomaszem Organkiem oraz opowiadanie Piotra Fiedlera. Mierzejewska zapowiada, że motywem przewodnim magazynu będzie hasło "SEKS.MISJA", które ma łączyć erotyzm z poruszaniem na łamach ważnych tematów.

Press

Bohaterką okładki i głównej sesji zdjęciowej autorstwa Piotra Stokłosy jest aktorka Michalina Olszańska (fot. materiały prasowe)

Niedawno z tytułem rozstał się dotychczasowy naczelny Robert Ziębiński. Zapowiedział, że chce wydać w tym roku cztery książki, współprowadzi także audycję "Gra wstępna" w Antyradiu (Eurozet). W tym tygodniu zmienił się także naczelny innego tytułu dla mężczyzn wydawnictwa Marquard, "CKM". Mateusza Zielińskiego zastąpił Paweł Jaśkowski, od nowego numeru większa będzie objętość i format czasopisma.

Mierzejewska pracowała już jako dziennikarka w drukowanych i internetowych wydaniach magazynów wydawnictwa "Cosmopolitan" i "Joy".

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, w pierwszym kwartale tego roku spadła średnia sprzedaż ogółem wszystkich miesięczników dla mężczyzn. "Playboy" odnotował najmniejszy spadek – o 8,21 proc., do poziomu 21 632 egz. Średnia sprzedaż ogółem "Playboya" w 2018 roku wyniosła 24 459 egz. (spadek o 10,17 proc. wobec 2017 roku).

(JSX, 12.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.