Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Siemieniec pełnomocnikiem prezesa Legii ds. rozwoju biznesu

Tomasz Siemieniec był związany z "Pulsem Biznesu" od 1996 roku (fot. materiały prasowe)

Wieloletni redaktor naczelny "Pulsu Biznesu" (Bonnier Business Polska) Tomasz Siemieniec od 3 czerwca jest pełnomocnikiem prezesa zarządu Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego do spraw rozwoju biznesu.

Do jego zadań należy stworzenie silnego zespołu ds. budowania relacji biznesowych, sprofesjonalizowanie działań w tym obszarze oraz wykreowanie nowych formatów i produktów, które pozwolą klubowi zwiększyć dochody i pogłębić relacje z otoczeniem biznesowym.

– Przekonała mnie wizja rozwoju obszaru biznesowego Legii, którą opowiedział mi Dariusz Mioduski. Podoba mi się też sposób, w jaki podchodzi do jej realizacji, oparty na jego wieloletnich, międzynarodowych doświadczeniach biznesowych – mówi Siemieniec. – Dołączam do Legii, żeby rozwijać biznesową i komercyjną działalność klubu. Dariusz Mioduski chce intensywnie i konsekwentnie, w oparciu o nowe osoby, uzyskiwać coraz większe przychody, które nie będą uzależnione od wyników sportowych – dodaje.

Nowe projekty biznesowe Legii oparte mają być na badaniach przeprowadzonych przez klub. Wynika z nich, że największa i najbardziej zaangażowana emocjonalnie w Legię grupa sympatyków to aktywne i chętnie wydające pieniądze na zakupy i rozrywkę osoby między 30. a 45. rokiem życia, z wyższym wykształceniem i wysokimi zarobkami. Wyniki badania obalają też stereotyp, że Legia jest źle odbierana poza Warszawą i Mazowszem.

Tomasz Siemieniec pracę w "Pulsie Biznesu" zaczął w 1996 roku. Od 2001 roku był zastępcą redaktora naczelnego, a przez ostatnie 10 lat – redaktorem naczelnym gazety.

Jak wynika z danych ZKDP, w pierwszym kwartale "Puls Biznesu" odnotował wzrost średniej sprzedaży ogółem o 6,69 proc., do 9431 egz.

(JSX, 05.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.